Akyazı Hurdacı


Akyazı hurda, Sakarya’da uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Akyazı’da her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı Akyazı +90 543 864 05 54 / +90 553 859 92 54 / +90 534 242 56 83 Hemen bize ulaşın.

HURDACI SİTESİ, Niğdelioğlu Hurdacılık tam zamanında teslimat, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur. Hurda Akyazı

Niğdelioğlu Hurdacı’nın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Hurdacı Sitesi Faaliyet Konusu, Niğdelioğlu Hurdacı Hurda Alım Satım

Hurdacı Sitesi, Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz Değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz. Akyazı Hurda Firmaları

HURDACI SİTESİ, Niğdelioğlu Hurdacılık Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz.