Hurda Akü

Hurda Akü

Sakarya’da hurda piyasasında, vermiş olduğu hizmetle çevre dostu olan firmamız Sakarya hurda, tüm ege bölgesinde akü hurda alımı yapmaktadır. Hizmeti görev olarak üstlenen Erenler hurda firmamız güvenilir ekibi ile ve doğa aşkıyla işini benimsemiştir. Güzel bir geleceğe doğru ilerlerken akü hurdayı değerlendiriyoruz ve yeni ürün olarak karşınıza çıkarıyoruz.

Geyve hurda olarak, akü hurda alımı yapmaktayız. Sakarya’nın bütün ilçelerine hizmet veren firmamızla iletişime geçmek için hemen arayın.

Geri dönüşüm adına bir çok projede yer alan Geyve hurda akü hurda alımı yapmaktadır. Kullanım alanı bilindiği üzere çok geniş olan akünün, arıza sonucunda geri dönüşüme kazandırılması gerekir. Akü, araç radyosunda, kaloriferlerde, lamba gibi elektrik ile çalışan cihazlara akım göndererek çalışmasını sağlamaktadır. Voltaj ve amperaj dengelemesinden dolayı devirlerde alıcıların zarar görmesini engellemektedir. Her hangi bir arıza sonucu hurda olan aküyü geri dönüşüme kazandırarak bu durumdan kazanç sağlayabiliriz. Google

İLETİŞİM

Geyve hurda olarak, kendi araçlarımızla bulunduğunuz yerden akü hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.
Hem ülke ekonomisine katkıda bulunup aynı zamanda geri dönüşüm projemizde yer almak size de iyi hissettirecektir.

Aküler bilindiği gibi birçok alanda etkili bir biçimde kullanılan ürünlerdir. Elektrik enerjisinin gerekli durumlarda kullanılabilmesi için depolanmasına yarayan aküler zamanla ve kullanıma bağlı olarak kullanılamaz hale gelir. Karşıyaka Akü hurda alımı yapan firmamıza kullanılmış eski akülerinizi getirebilirsiniz. Getirdiğiniz akü hurdalarını değerinin oldukça yüksek fiyatlar ile alıyor ve avantaj elde etmenizi sağlıyoruz. Ayrıca onarılabilir durumdaki aküleri tekrar kullanılabilmesi için yine geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizlerde akü hurdayı geri dönüşüme kazandırmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sakarya Geyve hurda iletişim için 0 543 864 05 54 bu numaradan ulaşabilir fikir ve görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz. Başta Geyve olmak üzere ege bölgesine hizmet sunmaktayız. Akü hurdayı en iyi biçimde değerlendirmek için bize ulaşın, uygun bir zaman dilimi belirleyin ve adresinize gelip sizi yormadan geri dönüşüme katkıda bulunun.
Daha daha sağlıklı ve daha kuvvetli bir gelecek için bizleri aramanızı bekliyor olacağız..

Geyve hurda olarak, aklınıza takılan soruları bize sorabilir, kilogram fiyatlarını veya toplu akü hurda satımının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamıza göz atın.

Designed by Üstad Ajans

0 543 864 05 54