Hurda Sarı Pirinç

Hurda Sarı Pirinç

Hurda sarı pirinç fiyatları, elinizde bulunan pirinç hurdasının miktarı ve cinsine göre değişmektedir. Yerinde analizinin yapılıp fiyatlandırılması en doğru yöntemdir. Pirinçler yoğun olarak düğme ve fermuar sektöründe kullanılmakta olup diğer sektörlerde de azda olsa talep görmektedir. Firmamız hurda pirinçleri yerinde analiz ederek kendi imkanları ile tesisimize taşımakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır. Sizde bizimle irtibata geçerek işinde profesyonel ekiplerimizin hurdalarınızı analiz etmesini ve fiyatlandırılmasını sağlayabilirsiniz. Google

Ayrıca bize ulaşarak hurda alüminyum fiyatları, hurda kablo fiyatları, hurda kurşun fiyatları, hurda matbaa alüminyum fiyatları, hurda kalay fiyatları. Hurda paslanmaz fiyatları, hurda demir fiyatları, hurda elektrik motoru fiyatları, hurda nikel fiyatları konusunda da bilgi alabilirsiniz.

Sakarya Hurdacı
Sakarya Hurdacı

Sarı hurdasının kilo fiyatı ve diğer hurda fiyatları LME ve döviz kuruna bağlı anlık olarak değişim gösterebilir. Net fiyat teklifi almak için lütfen bize ulaşın.

Sarı Hurda Pirinç Hurdası

Sarı hurdaları, bakır ve çinko içeren sarı renkteki alaşımların genel ismidir. Bu alaşımlar içerdiği bakır oranına göre farklı kaliteler oluşturmakta ve araiş-MS70araiş-MS64sarı külçe MS58sarı çubuk talaşıkırkambar sarı ve su saati bu kalitelerden bazılarıdır. Hurda sarı fiyatları da bu kalitelere göre değişirken fiyatların belirlenmesinde LME ve döviz kuruna göre bakır fiyatları ve çinko fiyatları etkili olmaktadır. Sarı metalini işleyen dökümhaneler tarafından bu şekilde belirlenen fiyatlar hurdacılar için referans hurda sarı fiyatlarını oluşturmaktadır. Hurdacılar ise bu referans fiyatlar üzerinden gerekli maliyetleri düşerek hurda alımını gerçekleştirmektedir.

Sarı pirinç metali birçok alanda kullanılan ve zamanla atıl duruma geçen değerli metallerdir. Sarı hurdaları başlıca, inşaat, endüstri ve dekoratif süs eşyaları olmak üzere pek çok ürün ve malzeme yapımında kullanılmış olabilir. Hurdacı firması olarak bizde bu alanlarda çıkabilecek hurda çeşitleri için gerekli söküm, kesim ve yıkım gibi hizmetler sağlamaktayız. Hurda sarı alımı yaptığımız bölgeler İstanbul ve çevresi olmakla birlikte yüksek tonajdaki tüm hurda çeşitleri için Türkiye geneli destek sağlamaktayız.

Hurda sarı fiyatlarının belirlenmesinde LME ve döviz kuru haricinde bazı etkenler bulunmaktadır. Bu etkenler her hurdacı firmasına farklı maliyetler oluşturabilir. Bu nedenle hurdacı firmalarından alacağınız sarı pirinç hurda fiyatı farklılık göstermekle birlikte bu etkenler hurdanın durumu, konumu, türü, kalitesi ve tonajı ile ilgilidir.

Sizin de elinizde hurda alüminyum varsa İletişim sayfamızdan hemen bize ulaşın, teklif verelim!

Designed by Üstad Ajans

0 543 864 05 54