Hurda Bakır

“Hurda Bakır Fiyatları” ekonomideki arz/talep yasasına göre düzenli olarak dalgalanmaktadır. Bu nedenle yayınladığımız fiyatları elinizdeki hurdanın baz fiyatları olarak değerlendirin lütfen. Anlık Fiyatlar için her halükarda uzman arkadaşlarımızdan fiyat almayı ihmal etmeyin. Niğdelioğlu Metal Hurdacılık olarak elinizdeki bakır hurdasını en yüksek fiyat listesinden almak için daima sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.. Sakarya Bakır Fiyatı geri dönüşüm merkezlerine yakınlık dolayısıyla diğer şehirlerden farklı olarak yüksek olabilmektedir.

Hurda bakır fiyatları, hurdasını satmak isteyen binlerce tüketicinin en çok merak ettiği konuların başında gelmektedir. Hurda sektöründe ise bakır fiyatları konusunda inanılmaz bir rekabetin olduğunu söyleyebiliriz. Hâl böyle iken bakırın hurda fiyatını araştırırken hurdanıza değer kaybı yaşatmamak için bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bakır Hurda

Hurda Bakır
Hurda Bakır

Öncelikle hurda fiyatları belirlenirken neye göre ve nasıl belirlendiğini bilmelisiniz. Bakırın kilosu hurdacılar tarafından değil, Londra Metal Borsası ve döviz kuruna bağlı olarak hurda bakır alımı yapan, bakır işleyen fabrikalar, işletmeler tarafından belirlenmektedir. Böylelikle borsa ve döviz kurundaki olası değişimler dikkate alınarak anlık bakır fiyatları oluşturulur. Ek olarak hurdacı firmaları da bu referans bakır fiyatı üzerinden nakliye, işçilik ve kâr gibi etkenlere dikkat ederek son tüketici için günlük bakır fiyatlarını oluşturur.

Ayrıca hurda bakırın kilosu, hurdanın türüne ( soyma bakır, lama bakır, antigron kırma, ttr kırma, kırkambar bakır vb. ) ve tonajına bağlı olarak farklılık gösterir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli nokta hurdanızın toplam ağırlığıdır. Tonajın net bilinmesi halinde hurdacılar tarafından alacağınız bakırın kg fiyatı birbirine yakın olacaktır.

Bakır Hurda Fiyatında Güvenirlilik

Bakır hurda fiyatını nereden takip edip hurdanızı nasıl değerlendiriyorsunuz? Bireysel veya kurumsal olarak hurdanızı güncel bakır fiyatları üzerinden en hızlı şekilde değerlendirmek için Google’ a “ bakır hurda fiyatı “ yazarak sayısız hurdacı firmasına ulaşabilirsiniz. Fakat karşınıza çıkan birçok reklam ve yakınınızda adı bile olmayan işletmeler arasında kaybolmayın. Niğdelioğlu Hurda ve Geri Dönüşüm olarak belirli periyotlarla güncellediğimiz bakır fiyatlarını 100.000’ den fazla kullanıcımız gibi sizde mertsanhurda.com üzerinden kolayca takip edebilirsiniz.

Çevrimiçi hurda fiyatlarımız haricinde tüm hurdacı ihtiyaçlarınızda ziyaret edebileceğiniz fiziksel adresimiz ve anlık destek alabileceğiniz iletişim kanallarımız ile siz de yer alarak hurdanızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sizin de elinizde hurda alüminyum varsa İletişim sayfamızdan hemen bize ulaşın, teklif verelim!

Designed by Üstad Ajans

0 543 864 05 54