Hurda Demir

Hurda Demir Alımı

Türkiye’de son dönemlerde geri dönüşüm üzerine yaptığı çalışmalar neticesinde hurda sektöründe büyük ilerleme yaşanmaktadır. Hurda sektöründeki en büyük ilerleme sanayi bölgelerinde gerçekleşmektedir. Bu doğrultuda hurda sektöründe İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren firmamızın önceliği hurda alım ve satımlarında müşteri memnuniyeti ön plandadır. En yüksek hurda demir fiyatları için şirketimiz ile iletişime geçiniz.
Demir hurdası DKP, Ekstra, 1. Grup, 2. Grup ve talaş vb. olarak ayrılmaktadır. Bu demir hurdalarının türüne göre fiyatları değişmektedir.

Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir, Yeniden kullanma özelliğini kaybetmiş, işlevi olmayan demire verilen isimdir. Demir hurdalar gelişmekte olan ülkeler için yeni ürünler kadar değerlidir. Günümüzde demir hurdalar geri dönüşümü en çok yapılan metallerden biridir. Çeliğin büyük bir bölümü demirden üretilmektedir. Kentsel dönüşümün yaygınlaştığı bu dönemlerde inşaatlardan demir hurdası fazlaca çıkmaktadır. Demir fiyatlarının türüne göre değiştiği bu piyasada en uygun fiyat garantisi ile Niğdelioğlu Metal aracılığıyla demir hurdalarınızı ülke ekonomimize kazandırmak için hiç durmadan çalışıyoruz.

Hurda Demir Talaşı

Demir talaşı hurdası, sanayi fabrikalarındaki torna ve CNC makinalarında işlenen metallerin yüzeyinden aşınarak ayrılan demir parçalarıdır. Hurda demir talaşı fiyatı diğer metal hurdalardan daha düşük fiyattan alınır. Sebebi ise hurda talaş demir dışında diğer metallerden elde edilmektedir.

Yıkım Sahasından Çıkan Demir Hurdaları

Kentsel dönüşüm alanlarında yıkılan inşaatlardan yoğun demir hurdası çıkmaktadır. Bu çıkan demirleri satarak yüksek gelir elde edebilirsiniz. Niğdelioğlu Hurda olarak bu yıkımları yaparak demir hurdaları ayrıştırıp geri dönüşüme kazandırmaktayız. Bizi arayarak bina yıkım hurdasını yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Demir Saç Artığı Hurdası

Metal veya sac levha kesimlerinden meydana gelen metal artıklarıdır. Bu hurda atıklarınızın işletmenizden alınıp geri dönüşüme uygun duruma getirip metal işlemele kuruluşlarına tekrar ham madde olarak kazandırmaktayız.

DKP Hurdası

DKP hurdalar genellikle demir üretimi ve kesimi yapan fabrikalardan temin edilmektedir. DKP hurda; ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurda gruplarına girer. DKP  sac hurdası metal hurda ürünlerin içerisinde en kaliteli ham madde unvanına sahiptir. Yumuşak olması sebebi ile istenilen şekil verilebilmektedir. DKP hurda fiyatları ise normal demir hurda ve inşaat demiri hurdalarından daha yüksektir. DKP hurdaları demir üretim ve kesim işleri yapan fabrikalardan elde edilmektedir. DKP hurdası; ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurdalardır. DKP hurdası metal hurdalar arasında en kaliteli ham maddedir. Yumuşak ve şekil alabilmektedir. DKP hurda fiyatları ise diğer inşaat ve normal demir fiyatlarına göre yüksektir.

Hemen iletişim sayfamızdan teklif isteyin.

Designed by Üstad Ajans

0 543 864 05 54