Hurdacı

Sakarya başta olmak üzere diğer tüm il ve ilçelerde hurda, bakır, ve değerli metallerinizi değerinden satın alıyoruz.
Tüm hurda çeşitleri bakır, demir, gümüş, pirinç başta olmak üzere tüm hurdalarınızı piyasa fiyatının daha üstünde satın alıyoruz.
Konumunuz fark etmeksizin satış yapacağınız tüm hurda ürünlerini kapınızdan alıyor ve güvenli bir şekilde alışverişi gerçekleştiriyoruz, hemen sizde bizlere telefon veya whatsapp numaralarımızdan ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Tüm Hurdalarınız yerinden Dijital Kantar ile alınır

60 Tonluk Hassas Kantar ile Tüm Hurdalar En İyi Fiyat ile Nakit Alınmaktadır.

Geleceğe damgasını vuracak sektörler arasında gösterilen “geri dönüşüm”; tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün gelişmektedir. Biz hurdacılar, her şeyden önce geri dönüştürülebilir atıkların çöpe gitmesini engellemekteyiz. Organik atıklar ile geri dönüşümü sağlanabilen karton, cam, plastik gibi atıklar toplanarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Öte yandan çevrenin temizliğine katkıda bulunuyoruz.

Erenler Hurdacı
Erenler Hurdacı

Hurdaların Alımı Nasıl Yapılıyor ? 

Hurdaları keşif sonrası , müşterimiz ile anlaştıktan sonra mutabık kaldığımızda keşif zamanında dizayn ettiğimiz araç ve personellerimiz tarafından kolaylık ile aracımıza yüklenmektedir. Google

Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Sakarya merkez ilçelerinde de kaliteli faaliyetine devam etmektedir. Geyve Hurdacılık hakkında sayfamızda bir çok makalede söz ediyoruz. Tüm Geri Dönüşüm işlerinizi kolaylık ve sorunsuz olarak çözüyoruz. Erenler’in en iyi hurdacılık şirketi olarak tüm geri dönüşüm işlerini en iyi şekilde yapıyoruz.

Hurda Ücretlendirmesi size , göndermiş olduğumuz ekspertiz personeli tarafından verecek olduğunuz , ürünler detaylı olarak incelenmektedir. Bu incelenme sonucu ana merkezimize özel bilgi verilir. Bu sayede yapılan hesaplanma sonucu siz müşterilerimize fiyat teklifi sunulur. Sakarya Hurda Fiyatları konusunda böylece kolaylık ile fiyatlandırma tekliflerimiz bu şekilde olmaktadır.

Sakarya Hurdacı
Sakarya Hurdacı

Niğdelioğlu Hurdacılık firmamız sizlere kaliteli hizmet bakımında Sakarya Eski Eşya Alan Yerler olarak en üst seviyede geliyoruz. Çamaşır makinesi , bulaşık makinesi , buzdolabı, ve kablo , demir , kurşun , prinç , kağıt , bakır , alüminyum , krom , tüm metal ürünlerinizi alıyoruz. Sakarya Eskici olarak böylece temiz bir şekilde hizmet veriyoruz.

Referans konusunda vermiş olduğumuz büyük önem ile sorunsuz , kaliteli , başarılı , en iyi , öz verili bir hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Sizin de elinizde hurda alüminyum varsa İletişim sayfamızdan hemen bize ulaşın, teklif verelim!

Designed by Üstad Ajans

0 543 864 05 54