Erenler Hurdacı – 0 543 864 05 54

Kasım 9, 20220

Erenler Hurdacı

Erenler hurdacı firması Niğdelioğlu Hurda olarak sizlere Erenler ilçemizin tüm semtlerinde ve Sakarya’da hurda alım ve satım hizmeti vermektedir. Sonuç olarak; her çeşit hurda metalin atıl durumda olduğu, atılıp ya da çöp olarak değerlendirildiği bir durumdan, parasını hemen nakit olarak sahibine ödeyerek, bulunduğu mekandan, kesip, söküp, parçalayarak kendi araçlarımız ve ekipmanımız ve personellerimiz ile çalışarak, yüklemesini ve nakliyesini yapıp, geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırılmasına vesile oluyoruz.

Siz de bu sürece katkı sağlamak için ek olarak hurdalarınızdan zahmetsizce kurtulup bir yandan da para kazanmak isterseniz hemen bizi arayınız.

Ücretsiz Keşif isteğinde bulunmak ve sonuç olarak Sakarya Hurda Fiyatları, Sakarya hurda alımı satımı yapan firmalar, fabrikalar veya size en yakın hurdacıyı aramak isterseniz benzer şekilde hemen bizimle iletişime geçiniz.

Erenler Hurdacı Hurda Alım İşlemleri

Her şeyden önce, hurda satmak için firmamızı aradığınız zaman, hurdalarınızın bulunduğu noktaya hızlıca bir şekilde kendi araç, ekipman ve personelimiz ile gelerek, sizlere hiç bir sıkıntı vermeden hurdalarınızı yerinden satın alırız. Başka bir deyişle, hassas kantarda tartılan hurdalar piyasa değeri üzerinde fiyatlandırılarak, karşılıklı anlaşma sağlanması durumunda hurdaları kendi araçlarımıza yükleyip anında nakit yada peşin ödeme yaparız. Bundan sonra, satacağınız hurda miktarı az miktarda ise yerinde, miktarı fazla ise hurdaları kendi araçlarımıza yükleyip en yakın hassas kantara götürerek tartarız. Bu yüzden, hurdalarınız gramına kadar hassas tartım cihazlarında tartılır ve fiyatlandırılır. Google

Hurdacı Erenler Fiyatları

Firmamız Niğdelioğlu Metal Hurdacılığı 7/24 Hurdacı Telefon hattımızdan arayarak, hurdalarınızı satmak yada güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Firmamıza ait Acil Hurdacı, En Yakın Hurdacı ve Mobil Hurdacı ekiplerimizle hurdalarınızı süratle alırız.

Hurda dendiğinde akla ilk metallerin başında demir hurdası gelir. Örneğin, hurda demir, inşaat Demiri, hurda profil, demir boru, ayrıca hurda Raf, döküm yada sac soba benzer şekilde hurda ray demiri, köşebent, hurda sac, hurda dkp, ekstra ayrıca hurda demir motor parçası, demir merdiven, hurda demir jant gibi her çeşit hurda demir alınır. Hurda demir fiyatlarını öğrenmek ve ayrıca ücretsiz keşif talebinde bulunmak için hemen bizi 0 543 864 05 54 nolu hattımızdan arayabilir veya iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Designed by Üstad Ajans

0 543 864 05 54