Hendek Hurdacı

Akyazı hurdacı, Sakarya’da uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Hendek’te her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı Hendek +90 543 864 05 54 / +90 553 859 92 54 / +90 534 242 56 83 Hemen bize ulaşın.

Hurda satmak için firmamızı tercih edenler piyasanın en iyi ücretinden tüm hurdaları nakit olarak firmamıza satış yapmaktadırlar. Tüm hurdalar uzman işçilerimiz tarafından adresinizden en kısa sürede nakit olarak alınmaktadır. Bu sayede Niğdelioğlu hurda sektöründe öncü olarak kabul edilebilecek bir hurda alım firması durumundadır. Bundan dolayı firmamız, müşterilerin tercihlerinde her zaman ilk sıralarda olmuştur.

Sonuç olarak fazla hurda sayısı, geri dönüşüme ve ekonomiye büyük bir katkı anlamına gelmektedir. Bu durumda firmamız yüksek tonajlı alımlara özen göstermekte ve müşterilerine de bununla ilgili çeşitli teşvikler sunmaktadır. Ek olarak bu teşviklerin başında ise yüksek tonajlı alımlar için firmamızın daha yüksek fiyat vermesi gelmektedir. Niğdelioğlu Metal, yüksek tonajlı hurda demir alımı için müşterilerine daha yüksek fiyat ödemektedir. Firmamız, bu avantajla müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.

HURDACI SİTESİ, Niğdelioğlu Hurdacılık tam zamanında teslimat, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur. Hurda Hendek

Niğdelioğlu Hurdacı’nın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır. Kaliteli hizmet, her hurdacı firması tarafından sunulamayan bir özelliktir. Bu sayede kaliteli hizmet sunan her hurdacı, en çok tercih edilen hurdacıların başında gelmektedir.  Yani firmamız tarafından sunulan her türlü hizmet belirli kalite standartlarına göre sunulmaktadır. Böylelikle Niğdelioğlu Metal, daha kaliteli bir hurda alım hizmetinin de önünü açmıştır. Kaliteden vazgeçmeyen kişilerin tercihi olan profesyonel hurda alım firmamız, kaliteli hizmetine devam edecektir.

Hurdacı Sitesi Faaliyet Konusu, Niğdelioğlu Hurdacı Hurda Alım Satım

Hurdacı Sitesi, Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Böylece imalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak. Bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama. alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz. Hendek Hurda Firmaları

HURDACI SİTESİ, Niğdelioğlu Hurdacılık Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz.

İletişim sayfamızı tıklayarak bize yazabilir veya arayabilirsiniz.