Hurdacı Arifiye – 0 543 864 05 54

Kasım 25, 20220

Hurdacı Arifiye

Hurdacı Arifiye firması Niğdelioğlu Hurda olarak sizlere Arifiye ilçemizin tüm semtlerinde ve Sakarya‘da hurda alım ve satım hizmeti vermektedir. Sonuç olarak; her çeşit hurda metalin atıl vaziyette bulunduğu, atıldığı yada çöp olarak değerlendirildiği bir ortamdan, parasını nakit olarak sahibine ödeyip, bulunduğu yerden, keserek, sökerek, parçalayarak kendi araç ve ekipmanlarımız ve personelimiz ile çalışarak, yüklemesini ve nakliyesini yapıp, geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırılmasına vesile oluyoruz. Firmamız whatsapp üzerinden temsilcilerimize ileteceğiniz Sakarya Arifiye noktasına değerinde fiyatlarla hurdalarınızı satabilirsiniz. Ayrıca hurda firmamız bakır hurda alımı ve geri dönüşüm işleminde söyleyeceğiniz noktaya hızlı bir şekilde hurda danışmanımız yönlendirilecektir.

Arifiye Hurdacı
Arifiye Hurdacı

Sizde bu sürece katkı sağlamak ayrıca hurdalarınızdan zahmetsizce kurtulurken bir yandan da para kazanmak isterseniz hemen bizi arayınız.

Ücretsiz Keşif talebinde bulunmak ve sonuç olarak Sakarya Hurda Fiyatları, Sakarya hurda alımı satımı yapan firmalar, fabrikalar yada size en yakın hurdacıyı aramak isterseniz benzer şekilde hemen bizimle iletişime geçiniz.

Arifiye Hurdacı Hurda Alım İşlemleri

Her şeyden önce, hurda satmak için firmamızı aradığınızda, hurdalarınızın bulunduğu noktaya süratli bir şekilde kendi araç, ekipman ve personelimiz ile gelerek, sizlere hiç bir zahmet vermeden hurdalarınızı yerinden satın alırız. Başka bir deyişle, hassas kantarda tartılan hurdalarınız piyasa değerinin üzerinde fiyatlandırılır, karşılıklı mutabakat sağlanması halinde hurdaları kendi araçlarımıza yükleyip anında nakit yada peşin ödeme yaparız. Bundan sonra, satacağınız hurdanın miktarı az ise yerinde, miktarı fazla ise hurdaları kendi araçlarımıza yükleyip en yakın hassas kantara götürerek tartarız. Bu yüzden, hurdalarınız gramına kadar hassas tartılarda tartılır ve fiyatlandırılır. Google

Hurdacı Arifiye Fiyatları

Firmamız Niğdelioğlu Metal Hurdacılığı 7/24 Hurdacı Telefon hattımızdan arayarak, hurdalarınızı satmak yada güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Firmamıza ait Acil Hurdacı, En Yakın Hurdacı ve Mobil Hurdacı ekiplerimizle hurdalarınızı süratle alırız.

Arifiye Hurdacı Çağırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sakarya Arifiye bölgesinde bakır satmanız gerekiyorsa dikkat edeceğiniz husus fiyat ve şirket geçmişidir. Tabiki hurda firmamız tamda bu nokta fiyat ve hurda kaldırma süresini tarafınıza belirtilecektir.

Hurda dendiğinde akla ilk metallerin başında demir hurdası gelir. Örneğin, hurda demir, inşaat Demiri, hurda profil, demir boru, ayrıca hurda Raf, döküm yada sac soba benzer şekilde hurda ray demiri, köşebent, hurda sac, hurda dkp, ekstra ayrıca hurda demir motor parçası, demir merdiven, hurda demir jant gibi her çeşit hurda demir alınır. Hurda demir fiyatlarını öğrenmek ve ayrıca ücretsiz keşif talebinde bulunmak için hemen bizi 0 543 864 05 54 nolu hattımızdan arayabilir veya iletişim sayfamıza gidebilirsiniz.
Hurda Kalay
Hurda Kalay

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Designed by Üstad Ajans

0 543 864 05 54