Söğütlü Hurdacı

Söğütllü hurdacı, Sakarya’da uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir. Söğütllü ’de her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Hurdacı Söğütllü +90 543 864 05 54 / +90 553 859 92 54 / +90 534 242 56 83 Hemen bize ulaşın.

Hurda Metal satmak istiyorsanız hemen bizi Arayın!

Her çeşit Hurda Bakır, Demir, Alüminyum, Sarı Pirinç, Çinko, Krom Paslanmaz, Kablo, Akü ve Beyaz eşya olarak sınıflandırdığımız Hurda Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Fırın, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinası, Derin Dondurucu ayrıca Şofben, Termosifon, Kombi ve Klima hurdasını bir telefon ile adresinizden alıyor, bundan sonra hemen Nakit Ödeme yapıyoruz. Ayrıca; Bina, fabrika çelik çatı ve kalorifer kazanı kesimi ve sökümü yapıyor, çıkan hurdaları satın alıyoruz.

Hurdalarınıza Yüksek Fiyat! Hemen bizi arayın, teklifimizi verelim.

Hurda satmak için firmamızı tercih edenler piyasanın en iyi ücretinden tüm hurdaları nakit olarak firmamıza satış yapmaktadırlar. Tüm hurdalar uzman işçilerimiz tarafından adresinizden en kısa sürede nakit olarak alınmaktadır. Bu sayede Niğdelioğlu hurda sektöründe öncü olarak kabul edilebilecek bir hurda alım firması durumundadır. Bundan dolayı firmamız, müşterilerin tercihlerinde her zaman ilk sıralarda olmuştur.

Sonuç olarak fazla hurda sayısı, geri dönüşüme ve ekonomiye büyük bir katkı anlamına gelmektedir. Bu durumda firmamız yüksek tonajlı alımlara özen göstermekte ve müşterilerine de bununla ilgili çeşitli teşvikler sunmaktadır. Sakarya hurdacı ek olarak bu teşviklerin başında ise yüksek tonajlı alımlar için firmamızın daha yüksek fiyat vermesi gelmektedir. Niğdelioğlu Metal, yüksek tonajlı hurda demir alımı için müşterilerine daha yüksek fiyat ödemektedir. Firmamız, bu avantajla müşteri memnuniyetini de sağlamaktadır.

Metal Hurdanızı Satın Alıyoruz!

Hurda Demir, Bakır, Alüminyum, Sarı Pirinç, Krom Paslanmaz, Çinko, Akü ve her çeşit Beyaz Eşya hurdasını satmak istiyor ve hurdacı arıyorsanız aşağıdaki telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

  • Geri dönüşüm hurdacılık sektöründe Sakarya’nın Öncü firmalarındanız.
  • Tüm Hurdalarınız firmamızca değerinde satın alınır, geri dönüşüme kazandırılır.
  • Uluslararası kabul görmüş ve onaylanmış standartlarda çalışıyoruz.

Söğütllü Hurdacı, Niğdelioğlu Hurdacılık tam zamanında teslimat, Hurda ödemelerini yerinde ve zamanında müşteri memnuniyeti konusunda lider olmuştur. Hurda Söğütllü

Sakarya Hurdacı
Sakarya Hurdacı

Niğdelioğlu Hurdacı’nın ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır. Kaliteli hizmet, her hurdacı firması tarafından sunulamayan bir özelliktir. Bu sayede kaliteli hizmet sunan her hurdacı, en çok tercih edilen hurdacıların başında gelmektedir.  Yani firmamız tarafından sunulan her türlü hizmet belirli kalite standartlarına göre sunulmaktadır. Böylelikle Niğdelioğlu Metal, daha kaliteli bir hurda alım hizmetinin de önünü açmıştır. Kaliteden vazgeçmeyen kişilerin tercihi olan profesyonel hurda alım firmamız, kaliteli hizmetine devam edecektir.

Söğütllü Hurdacı Faaliyet Konusu, Niğdelioğlu Hurdacı Hurda Alım Satım

Hurdacı Sitesi, Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Böylece imalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak. Bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama. alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz. Söğütllü Hurda Firmaları
2010 yılında Sakarya’da faaliyete başlayan Niğdelioğlu Hurda müşteri memnuniyetini merkeze alarak etkileşimde bulunduğu kişi ve kurumlara güven vermektedir. Bu bağlamda doğada bulunan her atık maddenin bir geri dönüşümü olduğu fikriyle yaşadığımız dünyayı daha güzel hale getirmeyi kendimize görev bildik. Temel vizyonu bu olan Söğütllü Hurdacı, geri dönüşüm sektöründe öncü hale getiren de bu düşünce olmuştur. Bu amaçla Söğütllü Hurdacı hedeflerini tek tek gerçekleştiren firmamız, “dönüştür kullan hayata bağlan” düşüncesini kendine şiar edinmiştir.

  • Haftanın her günü 7/24 yanınızdayız.
  • Adresinizden Hurda Alımı Yapıyoruz.
  • Hurdaları nakit ödeme ile satın alıyoruz.
  • Hurdaları hassas kantarda tartıyoruz.

Hurda Demir Tarihi ve Özellikleri

Eski Sümer ve Mısırlılara kadar geçmişi olan ve yeryüzünde en çok kullanılan maden olarak dikkat çeken demir, dünyada üretilen metallerin yüzde 95’ini oluşturmaktadır. Fiyatının düşük, dayanıklılığının yüksek olması demiri en gözde ürün yapmıştır. Öyle ki bu durum en önemli olarak demiri; binaların en önemli bileşeni, otomotiv sektörünün yapı taşı ve gemi gövdelerinin vazgeçilmezi yapmıştır. Ayrıca demir insan kanına kırmızı rengi veren kan hücrelerinin de değişmezi olması itibariyle sağlık sektörünün de yakınan takip ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Demir sanayinin bel kemiği olması itibariyle, ülkelerin ekonomik kalkınmasında da önemli rol oynamaktadır. Öyle ki ülkelerin gelişmişlik indekslerinin hesaplandığı yegâne ayrıt edici fonksiyonlardan biri de kişi başına düşen demir çelik tüketimidir.

Söğütllü Hurdacı Demir Kullanım Alanları

Demirin bu kadar yaygın kullanılıyor olması hurda demir ürünün de geri dönüşüm sektöründe ilk sırada olmasına neden olmuştur. Hem diğer madenlerin alaşımında bulunmasıyla hem de kendi başına insanlığın olmazsa olmaz bir madeni halini almıştır. Hurda demir ülkemizde de birçok fabrika tarafından geri dönüştürülmektedir. Kardemir, Erdemir, İskenderun ve Kırıkkale demir çelik fabrikaları bunlara başat örnek verilebilir. Hurda demir türlerine bakıldığında ise; dkp, kaba, ekstra, döküm, imalat artığı ve talaş göze çarpmaktadır.

En iyi demir hurda olan dkp, üretimde fazla işlenmemiş boru, makine artığı gibi ürünleri bünyesinde barındırmaktadır. İmalat artığı ise her ne kadar dkp hurdaya benzese de, üretimden arta kalan kırpıntılara denilmektedir. Araç kaporta gibi hem alansal olarak çok yer kaplayan hem de nitelik olarak cılız olan demir hurda ise kaba hurda adını almaktadır. Demir ve çelik dökümü sonucu oluşan hurdaya döküm, birçok hurda türünün bir arada bulunduğu karışık hurdaya da ekstra demir hurda denilmektedir. Nihayet makine artıkları sonucu oluşan kırıntılara da talaş hurda adını alır. Birçok daha türü bulunmakla birlikte en yaygın hurda demir türlerini bu şekilde sınırlamak mümkündür.

Söğütllü Hurdacı Demir Geri Dönüşüm Hizmetleri

Hiçbir firma yoktur ki geri dönüşüm işi yapıp da hurda demir mazisi olmasın. Söğütllü Hurdacı önceleri demirle başlayıp daha sonraları diğer ürün kategorilerine yönelmeler olabilmektedir. Demir hurda sektörünün başkente öncülerinden olan Söğütllü Hurdacı Niğdelioğlu Hurdacılık ilk günkü heyecanıyla hizmetlerini sürdürmektedir. Demir veya diğer ürünlerle ilgili her türlü soru ve görüşleriniz için her zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

En Yaygın Kullanılan Maden Hurda Alüminyum

Söğütllü Hurdacı geri dönüşüm sektöründe, her ne kadar en önemli maden hurda bakır olsa da, en yaygın ve en tutulan ürünün de hurda alüminyum olduğu bilinmektedir. Piyasada yaygın halde bulunması ve çeşidinin çok olması bu ürünü popüler hale getirmiştir. İmalat sektöründe ve gündelik yaşamda yaygın olarak kullanılması hurda alüminyumun birçok türünü ortaya çıkarmıştır.

Söğütllü Hurdacı Alüminyum Türleri

Söğütllü Hurdacı en yaygın olarak kullanılan hurda alüminyum türü sert(kalın) alüminyumdur. Genellikle araç motorlarının muhafazasını üstlenen bu madenin geri dönüşüm ve eritimi zor olduğundan piyasada diğerlerine göre daha düşük fiyatlarla değerlendirilmektedir. Yaygın olan ikinci hurda alüminyum türü ise profil alüminyumdur. Çelik ve demir konstrüksiyonlarda sağlam olması nedeniyle direk görevi gören profil alüminyum oldukça tercih edilen bir üründür.

Boyalı ve boyasız olması ürün alımlarında önemli bir etken olarak göze çarpmaktadır. Jant ve tel alüminyum ise hurda alüminyum sektörünün en değerlileridir. Saf hale yakın olduğundan bu değeri hak eden ürünlerden ilki araç tekerlek sisteminde diğeri ise her türlü üretim aşamalarında kullanılmaktadır. Alüminyum levha ise sac dayanıklılığı sebebiyle hem üretim hem de kullanım aşamalarında yaygınlaşmıştır. Bakırlı petek, piston ve radyatör alüminyumlar da oto sanayide motor ekipmanlarındandır. Bu ürünler saf alüminyum halinde değil de farklı bir madenin alüminyum ile karıştırılması neticesinde ortaya çıkar. Hurda alüminyum kategorisinin son ürünleri ise kutu ve tas tabak alüminyumdur. Bu ürünler, insanların yaşamlarını ikame edebilmeleri için alüminyuma şekil vermeleri sonucunda oluşan gündelik yaşam malzemeleridir.

Hurda Alüminyum Çeşitlerinde Önem Derecesi

Hurda alüminyum kategorileri yukarıda da sayıldığı gibi, çok farklılık göstermektedir. Bu farklılığa sebep olan çokça neden sayılabilir. Örneğin ürünün piyasada nasıl toplandığı, fiyatları, nasıl işlendiği, alüminyum fabrikalarının ürünü hangi perspektiften aldığı sayılabilir. Bunların yanında ürünün saflık derecesi de önem sıralamasında yadsınamaz bir gerçektir.

Söğütllü Hurdacı böylesine yaygın ve önemli bir ürün olan hurda alüminyum konusunda alımlarını büyük bir hızla sürdüren Niğdelioğlu Hurdacılık müşteri memnuniyeti odaklı idare anlayışıyla hizmetlerine devam etmektedir. Hurda alüminyum ve diğer hurda fiyatları hakkında her türlü bilgi ve veri için bize ulaşabilirsiniz. Söğütllü Hurdacı Niğdelioğluya ulaşmadan asla karar vermeyin!

Hurda Paslanmaz Tarihi ve Kullanım Alanları

1797 yılında Fransız kimyager Vauquelin tarafından keşfedilen, çok sert ve erime derecesi çok yüksek bir maden olan krom, halk ağzında ve yaygın olarak “paslanmaz” olarak bilinmektedir. Bu dayanıklılığına nikel elementinin de eklenmesiyle kırılması ve parçalanması zor bir alaşım halini almaktadır. Çok dayanıklı ve sert olmasına rağmen bir o kadar da çabuk kırılabilen bir madendir. Sağlık sektöründe de yaygın kullanılan madenlerin başında gelen krom, imalat sektörünün de vazgeçilmezidir. İş makinesi oynar başlıklarının yuva yerleri, piston yuvaları gibi sürekli aşınıma maruz kalan malzemelerin hasarını en aza indiren bir madendir krom. Bunun dışında çelik üretiminde ferrokrom için kullanılır ve savunma sanayi için de vazgeçilmezdir.

Paslanmaz Kromun Kullanım Alanları ve Çeşitleri

Bu derece yaygın ve dayanıklı, yaygın ve alternatifi olmayan bir ürün olan krom, şüphesiz ki geri dönüşüm için de önem arz etmektedir. Kocaaeli Hurdacı  bu sektörde de hurda paslanmaz olarak bilinen krom, sektör için değer vaat etmektedir. Ülkemizde de yeterince zuhuru bulunmayan bir maden olması geri dönüşümünü de önemli ve zaruri kılmaktadır. Ayrıca hurda paslanmaz Türkiye’de eritme fabrikası olmadığından yurt dışına ihraç edilen bir üründür. Türlerine bakıldığında ise; üretimde en çok ve yaygın kullanılan 304 paslanmaz, en değerli krom olan 310 paslanmaz, 304 paslanmazdan sonra en yaygın kullanılan 316 paslanmaz, içerisine eklenen karışım nedeniyle değeri oldukça düşen 430 paslanmaz yaygın kullanılan hurda paslanmaz çeşitlerine örnek verilebilir.

Bunların dışında üretim artığı olarak değerlendirilen paslanmaz talaş da diğer ürünlerde olduğu gibi yerini korumaktadır. Bu çeşitlerle sektörün önüne gelen paslanmazlar kategorize edildiği şekilde geri dönüşümde değerlendirilir. Öyle ki bir ürün hurda olmadan önce değeri nasılsa, geri dönüşüm sektörüne geldiğinde de aynı şekilde değer sıralaması değişmez. Örneğin malzeme olarak 310 tür paslanmaz diğerlerine göre değerliyse, hurda olduğunda da diğerlerine göre değer arz eder.

Hurda Paslanmaz Alanında Öncü Firma Hak Hurdacılık

Sakarya Niğdelioğlu Hurdacılık olarak ülkemizce de yoksun bir ürün olan hurda paslanmaz konusunda araştırma ve çalışmalarımız devam etmektedir. Gerek piyasadan toplanması gerekse yurt dışına hurda paslanmaz ihracatı konusunda öncü bir firma olarak yerimizi korumaktayız. Paslanmaz ve diğer hurda madenler hakkında bilgi edinmek isterseniz tereddütsüz bize ulaşabilirsiniz.

Niğdelioğlu Hurdacılık Geri Dönüşüm Sanayi olarak her zaman kalite anlayışımızı ve güvencemizi bir kademe daha arttırmayı hedeflemekteyiz.

Hurdacılık Sektörünün En Değerli Madeni

Geri dönüşüm veya hurdacılık sektörünün en kayda değer ürünü şüphesiz ki hurda bakırdır. Bu ürünü bu kadar değerli kılan diğerlerine göre nadir olması sebebiyle, alışta ve satıştaki kar marjıdır. Onun dışında elektriği ve ısıyı gümüşten sonra en iyi ileten element olması, iletim hatlarında ve kap kacak yapımında yoğun olarak kullanılması değerini de kat be kat artırmaktadır. Ülkemizde hammadde olarak Artvin, Kastamonu, Elazığ ve Rize’de çıkartılan bakır; ülke talebini karşılamamaktadır. Yoğun bir talep karşısında bakır madeninin kıt olması onu enderleştirmiş dolaylı olarak da hurda bakır ürününün fiyatını yükseklere çekmiştir.

Niğdelioğlu Hurdacı Bakır Çeşitleri

Söğütllü Niğdelioğlu Hurdacı bakır türsel olarak; soyma, lama, trafo, kalaylı, yanmış, bobin ve talaş olmak üzere yedi kategoriye ayrılmaktadır. Soyma bakır; belli bir kalınlığı olan kabloların soyma makinesi marifetiyle soyulması sonucunda oluşan madendir. Saf hali bozulmadığından bakır cinsi içerisindeki en değerli türdür. Hurda bakır kategorisindeki ikinci önemli ürün olan lama bakır, elektronik malzemelerde iletimi sağlaması için belli bir kalınlık ve uzunluğa sahip olan metallerdir.

Bunların dışında; elektrik iletim hatlarında yüksek gerilimi azaltmak için kullanılan trafolardan çıkan bakırlara trafo bakır, o ve benzerlerinin içinden çıkan makaraya bobin, gündelik yaşamda kullanılan kap kacak bakır malzemelerin zehir etkisini kırmak için kullanılan kalaylama işlemine maruz kalmış bakırlara kalaylı bakır adı verilir. Yanmış bakır ise kablo veya üzerinde koruma bulunan bakır malzemelerin yüksek ısıda yakılarak metalinin soğutularak elde edilmesidir. Yakma işleminde ısı doğru ayarlanmazsa bakır madeni de erir ve amaca ulaşılamaz. Hurdacı yukarıda sayılan hurda bakır türlerinin cnc, torna vs kullanılarak imalat işleminden arta kalmasına da bakır talaş adı verilmektedir.

Hak Hurdacılık 2008 Yılından Beri Hurda Bakır Konusunda Hizmet Veriyor

Bakır, tüm dünya için vazgeçilmez bir madendir. Bu madenin ülkemizdeki ve ülkelerdeki rezervleri dışında geri dönüşümünün sağlanması da önemli ve elzemdir. Geri dönüştürülen bakır kullanıma hazır şekilde yeniden üretim süreçlerinde kullanılır ve gereksinim ortadan kalkmış olur. Hurda bakır konusunda 2008 yılında hizmetlerine Sakarya merkezli başlayıp, günümüzde Türkiye çapında alımlarını sürdüren firmamız, Niğdelioğlu Hurdacılık Ltd. Şti. ile tüm iletişim kanallarından irtibata geçebilirsiniz.

İletişim sayfamızı tıklayarak bize yazabilir veya arayabilirsiniz.